O NAS

 

Od wielu lat posługujemy w darze proroczym w naszym kraju. Przekazywałyśmy słowa jednostkom, kościołom, ludziom biznesu i polityki. Przez te wszystkie lata chętnie uczyłyśmy się od tych, którzy mają od nas większe doświadczenie, bo wiemy jak ważne jest uporządkowanie naszego poznania i wiedzy oraz ukształtowanie charakteru tak, by nieść ludziom zachętę poprzez słowo prorocze. Dlatego teraz pragniemy podzielić się naszymi doświadczeniami z tymi, którzy chcą posługiwać w tym darze i pomóc im odpowiedzieć na pytania, które często są nam zadawane:

Jak usłyszeć Boży głos w otaczającym nas chaosie?
Skąd wiedzieć, że to co słyszymy jest od Boga?
Jak przekazać innym słowo prorocze?
Dlaczego czasami mam coś do przekazania innym, a lider nie pozwala mi mówić?

Chcemy również inspirować do szukania Boga oraz doświadczania Go głębiej, bo wiemy jak istotne jest to w kształtowaniu daru. Dlatego też dużą część spotkań poświecimy na wspólną modlitwę, uwielbienie i wykłady o roli poznawania Boga i bliskiej relacji z nim w życiu.

Prowadzący:
Anna Chojnacka
Liliana Cydejko

Goście:
Marta Balon
Iza Ciesiółka
Edward Ćwierz
Anna Kowalska
Ryszard Krzywy
Asia Kwiecień
Bogdan Olechnowicz
Jerzy Rycharski
Wiesław Ziemba
i inni

Nasza szkoła będzie składała się z dwóch różnych etapów, każdy z nich prowadzony dla innej grupy uczestników.
Zaczynamy we wrześniu 2018

PIERWSZY (więcej informacji tutaj) – dla każdej osoby, która pragnie uczyć się jak słuchać Bożego głosu oraz jak przekazywać słowo innym, by było ono budujące, a nie niszczące. W tym roku ten etap będzie prowadzony w Warszawie i Gdańsku.

DRUGI (więcej informacji tutaj) dla tych, którzy już uczestniczyli na podobnych spotkaniach, szkołach, warsztatach czy obozach proroczych, ale dalej pragną się rozwijać i widzą, że Bóg powołuje ich do tej służby. W tym roku ten etap będzie prowadzony w Warszawie.