Spotkanie II w Warszawie

Już za tydzień, 24-25 listopada, zobaczymy się w Warszawie na drugim spotkaniu w ramach etapu pierwszego naszej szkoły. Po tym, co działo się we wrześniu, nie możemy się doczekać tego, co przygotował dla nas Bóg. Również bardzo cieszymy się naszymi dwoma gośćmi:

Izabela Ciesiółka
Wraz z mężem prowadzi kościół DROGA w Warszawie. Jest też głównym organizatorem obozu „Wiatrołap” oraz serii konferencji „Perspektywa Nieba”. W jej sercu jest oglądanie kościoła w Polsce działającego w znakach i cudach oraz skupionego na szukaniu Bożej Obecności.

Asia Kwiecień
Żona i matka dwóch synów. Wraz z mężem przez kilka lat prowadziła wspólnotę Dom Ojca w Warszawie, która obecnie jest częścią kościoła Droga. Kocha nasz kraj i pragnie widzieć w Polsce nadprzyrodzoną moc w działaniu. Również  usługuje w interpretacji snów i od jakiegoś czasu prowadzi kanał na YouTube, na którym o tym mówi.

 

PLAN SPOTKANIA

Piątek
17:00 – otwarcie sali
18:00 – 20:00 – uwielbienie, sesja I
20:00 – zakończenie

Sobota
10:00 – 14:00 – uwielbienie, sesja II i III
14:00 – 15:30 – przerwa obiadowa
15:30 – 20:00 – uwielbienie, sesja IV i V, modlitwa
20:00 – zakończenie

MIEJSCE

Kościół Boży w Chrystusie „Dom Boży”
ul. Kłopotowskiego 11
Warszawa